Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadŠkolstvíArchivPrevence rizikového chováníŠkola podporující zdraví

Škola podporující zdraví

10. 11. 2017

Školský informační portál Královéhradeckého kraje

Nové informace budou zveřejňovány na Školském informačním portálu Královéhradeckého kraje: www.sipkhk.cz. Portál sestává ze tří částí:

  • Vzdělávací portál - informace, aktuality a dokumenty z oblasti vzdělávání včetně zájmového, volnočasových aktivit, tělovýchovy a sportu
  • Přijímací řízení - informace o oborech vzdělání v Královéhradeckém kraji, které nabízejí jednotlivé střední školy (o počtu nabízených míst, podaných přihlášek a termínech pro podání přihlášek)
  • Pracovní místa ve školách - systém pro zveřejňování nabídek a poptávek po pracovních místech ve školách a školských zařízeních v Královéhradeckém kraji. Pro zveřejnění není nutná registrace, ale podmínkou je platná e-mailová adresa, na kterou budou zaslány informace o vložení, respektive schválení a zveřejnění inzerátu a rovněž odkaz umožňující smazání inzerátu.

Publikoval: Jan Dvořák

Celý článek

7. 1. 2014

Školy podporující zdraví (ŠPZ) - vyhodnocení roku 2013 za SZÚ

Dne 6. 1. 2014 zaslala Ing. Linda Fröhlichová ze Státního zdravotního ústavu souhrn informací z programu ŠPZ za rok 2013.

Publikoval: Dita Kosová

Celý článek

3. 10. 2013

Seznam škol zapojených v síti ŠPZ

V příloze naleznete přehled zapojených škol.

Publikoval: Dita Kosová

Celý článek

28. 8. 2013

Seminář pro Školy podporující zdraví

Krajský úřad Královéhradeckého kraje (KÚ KHK) ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem (SZÚ) a Krajskou hygienickou stanicí Královéhradeckého kraje (KHS KHK) pořádá bezplatný seminář pro školy zapojedné v síti Škol podporujících zdraví (max. 2 zástupci z každé školy).

Publikoval: Dita Kosová

Celý článek

26. 4. 2013

Celoškolní koncepce v oblasti zdravého stravování a pohybu

Státní zdravotní ústav rozeslal školám, které jsou zapojeny do sítě Škol podporujících zdraví, přeložený metodický materiál z evropské sítě SHE (Schools for Heatlh in Europe) pro podporu zdravého stravování a pohybu.

Publikoval: Dita Kosová

Celý článek