Setkání věnovaná problematice rozvoje lidských zdrojů a možnostem spolupráce na regionálním trhu práce

11. 12. 2008 Autor: Jana Fiedlerová

Závěrečná zpráva ze setkání věnovaných problematice rozvoje lidských zdrojů a možnostem spolupráce na regionálním trhu práce, která se uskutečnila od června do října letošního roku.

Cílem řady setkání, která realizoval Královéhradecký kraj a krajská rada pro rozvoj lidských zdrojů od června do října letošního roku pro spádová území obcí s rozšířenou působností Královéhradeckého kraje, bylo poskytnout prostor pro společnou diskuzi představitelů krajské a místní samosprávy, zaměstnavatelů, úřadů práce, zástupců vzdělávacích institucí a dalších aktérů nad aktuálními tématy v oblasti rozvoje lidských zdrojů s důrazem na regionální a lokální specifika a vést k posílení spolupráce těchto klíčových aktérů regionálního trhu práce. Závěrečnou právu spolu s přehledem podnětů a potřeb vzešlých z jednotlivých setkání naleznete níže.