Konference „Vzdělávání dospělých v 21. století“, 8. 12. 2005

21. 11. 2005 Autor: Kateřina Ulíková

Dne 8. prosince 2005 se v aule Univerzity Hradec Králové, Hradecká ul., uskuteční konference „Vzdělávání dospělých v 21. století“, kterou pořádá PROFIT KLUB – vzdělávací centrum, v. o. s. ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR a Univerzitou Hradec Králové

Dne 8. prosince 2005 se v aule Univerzity Hradec Králové, Hradecká ul., uskuteční konference „Vzdělávání dospělých v 21. století“, kterou pořádá PROFIT KLUB – vzdělávací centrum, v. o. s. ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR a Univerzitou Hradec Králové.

Cílem regionální konference je zvýšit vzájemnou informovanost zúčastněných, zaměstnavatelů a veřejnosti o stavu a úrovni vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji. Konference je určena pracovníkům vzdělávacích institucí soukromého i státního charakteru a podnikatelským subjektům řešícím potřebné formy kvalifikace a rekvalifikace zaměstnanců. Během trvání konference mají poskytovatelé dalšího vzdělávání v kraji možnost prezentovat své vzdělávací produkty. Hlavními tématy bude uznávání kvalifikací, dotační tituly pro další vzdělávání, vazby na zaměstnanost, ukázka e-learningu a další. Účast je bezplatná, termín podání přihlášek: 30. listopad 2005.

Podrobný program včetně přihlášky a kontaktní informace naleznete v příloze.

Soubory ke stažení