Úvodní stránkaRozvoj krajeVýzkum, vývoj, inovace

Závěrečná konference projektu „Regionální inovační strategie Královéhradeckého kraje“

Poslední aktualizace: 24. 3. 2010

Dne 30. března 2010 se v hotelu Grand Hradec Králové uskutečnila závěrečná konference k projektu „Regionální inovační strategie Královéhradeckého kraje“, kterou navštívilo na 50 účastníků. Úvodního slova se ujal náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje, pan Helmut Dohnálek.

Cílem konference bylo informovat o výsledcích práce na Regionální inovační strategii Královéhradeckého kraje, o průběhu procesu tvorby strategie, o jejím účelu a hlavně o probíhajících a následných aktivitách. Účastníkům konference byl prezentován bližší pohled na systém inovačního podnikání v České republice.

Prezentace přednášejících jsou volně ke stažení na internetových stránkách Královéhradeckého kraje:

Autor: Lucie Vomočilová

Ing. Lenka Žáčková Univerzita Hradec Králové pdf 381 kB 6.4.2010
Ing. Martin Dittrich Technologické centrum Hradec Králové pdf 343 kB 6.4.2010
Ing. Jana Smetanová, Daniel Všetečka, MSc. Centrum evropského projektování pdf 346 kB 6.4.2010
Doc. Ing. Pavel Švejda, CSc., FEng. Asociace inovačního podnikání České republiky pdf 83 kB 6.4.2010
Ing. Filip Řehořík Microsoft s.r.o. pdf 231 kB 6.4.2010