Závěrečná konference projektu „Regionální inovační strategie Královéhradeckého kraje“

24. 3. 2010 Autor: Lucie Vomočilová

Dne 30. března 2010 se v hotelu Grand Hradec Králové uskutečnila závěrečná konference k projektu „Regionální inovační strategie Královéhradeckého kraje“, kterou navštívilo na 50 účastníků. Úvodního slova se ujal náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje, pan Helmut Dohnálek.

Cílem konference bylo informovat o výsledcích práce na Regionální inovační strategii Královéhradeckého kraje, o průběhu procesu tvorby strategie, o jejím účelu a hlavně o probíhajících a následných aktivitách. Účastníkům konference byl prezentován bližší pohled na systém inovačního podnikání v České republice.

Prezentace přednášejících jsou volně ke stažení na internetových stránkách Královéhradeckého kraje: