MEZINÁRODNÍ FESTIVAL POULIČNÍCH DIVADEL V POLSKU

16. 7. 2013

Ochotníci z Hořiněvsi reprezentovali na Mezinárodním festivalu pouličních divadel v Polsku v rámci projektu Přeshraniční spolupráce MAS Hradecký venkov

V neděli 30.6.2013 reprezentoval divadelní spolek hořiněvských ochotníků na 21. ročníku festivalu pouličních divadel v Polsku ve městě Jedlina-Zdrój. Ochotníci v rámci nedělního bloku, kterého se zúčastnily profesionální i amatérské soubory z polského Walbrychu a z Německa, předvedli svoji velmi úspěšnou rodinnou pohádku : „O Jeníčkovi a Mařence“. Divadelní představení se velmi líbilo i tentokrát. Dobře se bavili děti i dospělí. Tato návštěva se uskutečnila díky projektu MAS Hradecký venkov, který je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.