Závěrečná zpráva o konání Týdne vzdělávání dospělých 2010 v Královéhradeckém kraji

8. 3. 2011 Autor: Jana Fiedlerová

Týden vzdělávání dospělých, který se v loňském roce uskutečnil v Královéhradeckém kraji již popáté, se může pochlubit rekordní návštěvností. Akce konané od 8. do 12. listopadu 2010 přilákaly téměř 4 tisíce návštěvníků. Závěrečnou zprávu o jeho konání naleznete zde.

Cílem Týdne vzdělávání dospělých 2010 v Královéhradeckém kraji bylo seznámit veřejnost s významem a možnostmi celoživotního učení, motivovat k dalšímu vzdělávání, nabídnout konkrétní vzdělávací příležitosti dalšího vzdělávání v kraji, zdůraznit význam dalšího vzdělávání pro zvyšování kvalifikace, produktivity, uplatnění a udržení se na trhu práce a nastolit se zaměstnavateli dialog o potřebách a přínosech dalšího vzdělávání.

Realizaci Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji v roce 2010 organizačně zabezpečily úřady práce v Královéhradeckém kraji a jejich zaměstnankyně a zaměstnanci. Finance poskytl Královéhradecký kraj.

• Závěrečná zpráva (pdf, 791 kB, 8.3.2011)