Úvodní stránkaRozvoj krajeEvropské granty a dotacePřehled programů 2014-2020Ostatní programy a iniciativy

Program švýcarsko-české spolupráce

Poslední aktualizace: 3. 9. 2015

Švýcarský program finanční pomoci k zmírnění hospodářských a sociálních rozdílů v rozšířené Evropské unii podporuje na základě bilaterálních rámcových dohod podepsaných 20. prosince 2007 s 10 novými členskými státy EU a 7. září 2010 s Rumunskem a Bulharskem rozvojové projekty na území nových členských států Evropské unie včetně České republiky. Jeho ústředním cílem je přispět ke snížení rozdílů v ekonomickém a sociálním rozvoji v rámci rozšířené EU a zároveň přispět ke snížení hospodářských a sociálních rozdílů mezi dynamickými městskými centry a strukturálně slabými okrajovými regiony.

Kompletní informace o programu naleznete na webové adrese www.swiss-contribution.cz.

Autor: Roman Klíma