Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKrajský úřadVolnočasové aktivity, sport a soutěžeTělovýchova a sport

Trvalé záštity rady kraje významným tradičním sportovním akcím

Poslední aktualizace: 21. 11. 2017

Rada Královéhradeckého kraje 20. 11. 2017 schválila vyhlášení výzvy k předkládání návrhů na udělení trvalé záštity Rady Královéhradeckého kraje významným tradičním sportovním akcím a pravidla k jejich udělování.

Rada Královéhradeckého kraje rozhodla každoročně podporovat významné tradiční sportovní akce národního či mezinárodního významu, které se opakovaně konají na území Královéhradeckého kraje a udělit těmto akcím „trvalou záštitu Rady Královéhradeckého kraje“.

Do nominace mohou být zařazeny významné tradiční sportovní akce národního či mezinárodního významu konané na území Královéhradeckého kraje s víceletou tradicí, které jedinečným způsobem organizují sportovní aktivity a dlouhodobě přispívají k prezentaci, propagaci a dobrému jménu Královéhradeckého kraje.

Návrhy na nominaci je možné podávat do 30. 12. 2017 písemně na adresu: Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor školství, Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové (nebo prostřednictvím podatelny KÚ) a současně e-mailem na: tzavisky@kr-kralovehradecky.cz.

Výzvu, nominační formulář a kompletní Pravidla pro udělování trvalých záštit Rady Královéhradeckého kraje významným tradičním sportovním akcím najdete v přiložených dokumentech.

Autor: Tomáš Záviský

Přílohy ke stažení:

Název přílohy Popis Typ Velikost Datum
Trvalé záštity rady KHK Výzva pdf 196 kB 21.11.2017
Trvalé záštity rady KHK Nominační formulář xls 339 kB 21.11.2017
Trvalé záštity rady KHK Pravidla pdf 222 kB 21.11.2017