Veletrh URBIS INVEST 2013

3. 4. 2013 Autor: Lucie Vomočilová

Královéhradecký kraj se již po několikáté představí v Brně na veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech (23.-27.duben 2013), který umožňuje prezentaci krajům, regionům, městům, obcím a dalším subjektům, kteří zde pravidelně představují investiční příležitosti, regionální inovační strategie, rozvojové plány, komerční nemovitosti a aktuální podpory podnikání.

Každoročně se jej účastní všechny kraje České republiky, ze zahraničí pak regiony ze Slovenska, Polska. Královéhradecký kraj se bude prezentovat společně se statutárním městem Hradec Králové.

Souběžně se konají odborné veletrhy URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO. Dochází tak k propojení navzájem se doplňujících témat – na jedné straně novinek a trendů v oborech komunálních a environmentálních technologií a služeb, na straně druhé regionálních inovačních strategií a rozvojových plánů. To vše v kontextu aktuálních potřeb veřejné sféry, a nových možnostech všech oborů stavebnictví a technického zařízení budov.

Zvýrazněná témata:

• Regionální inovační strategie, rozvojové plány
  • Průmyslové zóny, brownfields
  • Komerční nemovitosti, památky na prodej
  • Rekonstrukce historických budov a údržba památek