Odpověď na žádost o informace doručenou dne 30.01.2017

Váš dopis ze dne | Vaše značka (č. j.) Naše značka (č. j.) Hradec Králové
30.01.2017 KUKHK-IZ-16/VZ/2017 10.02.2017

Odbor | oddělení Vyřizuje | linka | e-mail
Vnitra a krajský živnostenský úřad |   Stížností a dozoru obcí  | Miroslava Hlavová | 472 | mhlavova@kr-kralovehradecky.cz

Počet listů: 2
Počet příloh: 1 / listů: el.dokument
Počet svazků: 0
Sp. znak, sk. režim: 84.1, S/5

Odpověď na žádost o informace doručenou dne 30.01.2017

Vážená paní,

dne 30.01.2017 obdržel Krajský úřad Královéhradeckého kraje se sídlem v Hradci Králové (dále jen „krajský úřad“) Vaši žádost dle zákona číslo 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „InfZ“), ve které žádáte v rámci mapování investičních plánů měst, obcí a krajů pro rok 2017 a projektu RSP (registr stavebních projektů), který je určený na podporu stavebníků z celé ČR, o zaslání, citace:

„investičních plánů Vašeho města, Krajského úřadu či obce pro rok 2017. Resp. Seznamu investičních /stavebních projektů či rekonstrukcí, které plánujete uskutečnit v letech 2017-2020. Případně jsou dokončovány z předchozích let a budou financovány z rozpočtu města, obce, krajského úřadu nebo z dotačních titulů či za jejich podpory.

U těchto projektů prosím uveďte:

• - název projektu
  • - popis projektu
  • - projektovou kancelář (pokud byl projekt zpracován)
  • - finanční rozpočet projektu
  • - plánovaný termín započetí projektu
  • - předpokládaný termín výběrového řízení, popř. výherce

Případně nám prosím zašlete rozpočet na rok 2017, pokud obsahuje podrobné informace k daným akcím dle bodů uvedených výše“.

Povinný subjekt zaevidoval Vaši žádost pod čj. KUKHK-IZ-16/VZ/2017, posoudil ji a konstatoval, že se jedná o žádost o informace ve smyslu InfZ a obsahuje potřebné náležitosti dle ustanovení § 14 InfZ.

O vyjádření a předání podkladů k vyřízení žádosti byl požádán věcně příslušný odbor investic krajského úřadu, který po podrobném prostudování obsahu Vaší žádosti odkázal v prvé řadě na veřejně dostupné informace:

Pokud jde o dokončované (realizované) investiční akce, jsou informace zveřejněné na profilu zadavatele https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html.

Ohledně části na letošní rok plánovaných investičních akcí jsou požadované informace obsažené ve schváleném rozpočtu Královéhradeckého kraje dostupném na http://www.kr-kralovehradecky.cz/scripts/detail.php?id=11150.

Přehled dalších plánovaných (realizovaných) investičních akcí je zpracován ve formě tabulky a tvoří přílohu k tomuto sdělení.

„otisk razítka“

Ing. Miroslav Vrba, MPA
vedoucí odboru vnitra a krajský živnostenský úřad

(dokument je elektronicky podepsán)