Výluka na trati v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem ve dnech 08.08. - 17.08.2017

1. 8. 2017 Autor: Jana Šafářová

Z důvodu výluky na trati v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem budou ve dnech 08.08. - 17.08.2017 vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Náhradní autobusová doprava bude organizována dle výlukového jízdního řádu. Z důvodu uzavírek přejezdů na trase náhradní autobusové dopravy jsou zavedeny dvě linky náhradní autobusové dopravy:

  • Náhradní autobusová doprava v úseku Hostinné – Kunčice nad Labem a opačně. Na trase je z důvodu uzavírky přejezdu nutný přestup z jednoho vozidla ND do druhého vozidla ND. Tato linka je určena pro cestující do a z nácestných stanic a zastávek v úseku Trutnov hl.n. – Kunčice nad Labem a opačně a bude zajišťována minibusem o kapacitě cca 16 osob
  • Přímá náhradní autobusová doprava v úseku Trutnov hl.n. – Vrchlabí a opačně pro přímé spojení Trutnov hl.n. – Vrchlabí a dále směr Kunčice nad Labem, Stará Paka, Kolín a opačně.
Upozorňujeme, že některé odjezdy jsou v dřívějších časových polohách, příjezdy jsou naopak v pozdějších časových polohách a ne vždy je garantován přestup na navazující spoj.

Výlukový jízdní řád nalezenete v příloze.

Soubory ke stažení