Uzavírka Rezeckého mostu v Novém Městě nad Metují ve dnech 8.4. - 31.10.2019

3. 4. 2019 Autor: Jana Šafářová

Z důvodu uzavírky Rezeckého mostu v Novém Městě nad Metují dochází ve výše uvedeném termínu k následujícím dopravním opatřením.

LINKA IREDO 332

Linka nebude po dobu uzavírky obsluhovat zastávky Nové Město n.Met.,,Rezecký most, Nové Město n.Met.,,Hradiště a Nové Město n.Met.,,Studýnka. Naopak linka zastaví na zastávce Nové Město n.Met.,,Sepský most.

Linka bude vedena variabilně v trasách:

  • Nové Město nad Metují - Mezilesí - Jestřebí - (Libchyně) - Jestřebí a dále po své trase. Vybrané spoje budou ukončeny v Libchyni, odkud se stejnou trasou vrací do Nového Města nad Metují.
  • Ranní spoj s odjezdem v 6:23 z Nového Města nad Metují pojede přes Slavoňov rovnou do Janova, v Mezilesí či Sendraži bude stavět až při zpáteční cestě.
  • Školní spoj na Nový Hrádek pojede z Nového Města nad Metují již o 10 minut dříve, tak, aby vycházela přestupní vazba na školní spoj do Dobřan.
  • Přestupní vazby na Novém Hrádku zůstávají zachovány. Přestupní vazby na školních spojích v Bohdašíne, v Propasti zůstávají zachovány, u ostatních spojů linky IREDO 332 jsou přestupní vazby rozvázány, respektive spoje ve směru od Dobřan jedou dříve, cestující směr Dobruška vyčkají v Propasti příjezdu autobusu, naopak ve směru do Dobřan jedou spoje linky IREDO 332 až několik minut po příjezdu linky IREDO262 z Dobrušky
  • Odpolední školní spoj pojede ve 14:15 z Nového Hrádku přes Slavoňov, Mezilesí, Sendraž, Jestřebí, Libchyni, Jestřebí, Sendraž, Mezilesí - dále na Blažkov, Sepský most a do centra Nového Města nad Metují.
LINKA IREDO 308
  • Na lince dochází ke drobným časovým posunům o víkendu z důvodu zachování přípojů na Novém Hrádku na linku IREDO 332 směr Nové Město nad Metují.
  • Spoj s odjezdem ve 13:20 v pracovní dny z Náchoda je prodloužen z Nového Hrádku přes Blažkov a Rezek do Nového Města nad Metují (náhrada za spoj 640061/2).
LINKA IREDO 262
  • Na lince dochází ke drobným časovým posunům v relaci Olešnice v Orlických horách - Nový Hrádek a zpět z důvodu zachování přípojných přestupních vazeb v Novéh Hrádku na linku IREDO 332.
Výlukové jízdní řády dotčených linek naleznete v příloze.

Soubory ke stažení