Uzavírka Přepychy - Záhornice ve dnech 13.5. - 30.6.2019

10. 5. 2019 Autor: Jana Šafářová

Během uzavírky bude platit následující dopravní opatření.

Nejcitelněji se dopravní opatření dotkne obce Přepychy. Linka IREDO 265 bude odkláněna mimo Přepychy, vyjma školního spoje. Školní spoj do Voděrad začne v Přepychách a pojede přes Opočno bez přestupu dále do zastávky Trnov,Záhornice a dále po své trase. Tento spoj pojede z Přepych v dřívější časové poloze v 6:22.

Dopravní obslužnost Přepych zajistí linka IREDO 270.

Konkrétní změny pro obec Přepychy v pracovních dnech:

  • 4:36 směr Křivice - beze změny
  • 5:10 směr Opočno - spoje nejede, cestující využijí spoj 660236/2 v 5:17, v Opočně možnost přestupu na spoj 660228/41
  • 6:12 směr Opočno - spoj nejede, cestující využijí náhradní spoj 660265/5 v 6:22
  • 6:33 směr Křivice - beze změny
  • 6:35 směr Rychnov nad Kněžnou - jede již v 6:22 a přes Opočno
  • 7:07 směr Opočno a Dobruška - beze změny
  • 7:09 směr Opočno - kapacitní náhrada v 7:26 z Přepych, z oběhových důvodů není možné zajistit dřívější čas odjezdu - využít mohou zejména školáci ze ZŠ Opočno
  • 9:17 směr Opočno - beze změny do 9.6., objednává si obec Přepychy
  • 9:40 směr Rychnov nad Kněžnou - spoj nejede, možnost využít spoj v 9:17 a přestoupit v Opočně, pro spojení Opočno - Přepychy pojede o 2 minuty později spoj každý pracovní den do Křivic
  • 9:42 směr Křivice - spoj pojede každý pracovní den
  • 10:17 směr Opočno - spoj pojede každý pracovní den, náhrada i za spoj jedoucí v 10:18 směr Dobruška
  • 12:38 směr Rychnov nad Kněžnou - nejede, z Opočna do Přepych náhrada spojem jedoucím o 5 minut později do Křivic
  • 13:20 směr Opočno - nejede, náhrada spojem ve 13:17
  • 13:48 směr Rychnov nad Kněžnou - nejede, v relaci Opočno - Přepychy náhradní výpomocný spoj s odjezdem ve 13:30 z Opočnoa
  • 14:15 směr Opočno - spoj nejede, náhradní spoj v 15:21
  • 15:48 směr Rychnov nad Kněžnou - spoj nejede, náhradní výpomocný spoj v relaci Opočno - Přepychy v15:53
  • 16:16 směr Dobruška - spoj nejede, náhradní spoj v relaci Přepychy - Opočno v 16:02
  • 16:43 směr Rychnov nad Kněžnou - spoj nejede
  • 17:19 směr Opočno - spoj nejede
  • 18:43 směr Lično - spoj nejede, náhradní spoj v 19:35 z Opočna do Přepych
  • 20:48 směr Voděrady - spoj nejede
Obsluha Trnova a Voděrad se v pracovní dny nemění. Nedělní večerní spoj 660228/200 je z důvodu minimálního využití zkrácen do relace Rychnov nad Kněžnou - Voděrady,,křiž. a spoj 660228/101 ve 20:48 v neděli z Opočna do Voděrad je zrušen.

Soubory ke stažení