Uzavírka Krňovice ve dnech 9.3. - 19.7.2020

2. 3. 2020 Autor: Jana Šafářová

Z důvodu úplné uzavírky průtahu Krňovic dojde ve výše uvedeném termínu k omezení autobusové dopravy.

Linka IREDO 110 a 115 neobslouží zastávky:

  • Hradec Králové,Svinary,Škvárovka
  • Běleč nad Orlicí
  • Třebechovice pod Orebem,Krňovice,Borek
  • Třebechovice pod Orebem,Krňovice
Autobusy budou vedeny odklonem. Ve směru z centra Hradce Králové autobus pojede do zastávky Hradec Králové,Svinary, odktud pokračuje linka IREDO 110 a 115 do zastávky Hradec Králové,Svinary,Křižovatka Běleč, která se po dobu uzavírky nachází ve směru do Třebechovic pod Orebem na zastávce MHD směr svinarský most (platí pro linky IREDO 110 a 115). Odtud autobusy pokračují bez zastávky do Třebechovic pod Orebem, kde se napojí na svoji pravidelnou trasu.

Ve směru z Třebechovic pod Orebem autobusy obslouží zastávky dle výlukového jízdního řádu a pokračují mimo Krňovice a Běleč nad Orlicí do zastávky Hradec Králové,Svinary,Křižovatka Běleč. Zastávka Hradec Králové,Svinary,Křižovatka Běleč se nachází naproti hřbitovu.

Zastávky Hradec Králové,Svinary,Škvárovka a Běleč nad Orlicí zajistí autobusová linka IREDO 113 v trase Hradec Králové - Běleč nad Orlicí - Třebechovice pod Orebem. V Bělči nad Orlicí jsou všechny spoje vedeny jednotně ze zastávky naproti hospodě a to pro oba směry. V Třebechovicích pod Orebem odjíždějí spoje linky IREDO 113 z náměstí ze zastávky ve směru ulice Trčkova (mimo spoje odjíždějící po 5. hodině ranní). Z Terminálu HD v Hradci Králové odjíždějí všechny spoje linky IREDO 113 jednotně z nástupiště F2.

Zastávka Třebechovice pod Orebem,Krňovice je přemístěna k začátku protipovodňové lávky ve směru od Krňovic.

Zastávka Třebechovice pod Orebem,Krňovice,Borek nebude po dobu uzavírky obsluhována.

Školní spoj linky IREDO 110 s odjezdem v 7:10 z Hradce Králové pojede ve změněné trase Hradec Králové,,Terminál HD, Hradec Králové,,Šimkova a dále zastaví v Blešně a Nepasicích dle výlukového jízdního řádu. Odtud pokračuje do Štěnkova, kde se napojí na svoji pravidelnou trasu. Vlivem tohoto opatření nebude veden školní spoj linky IREDO 115, cestující ze zastávek pojedou linkou IREDO 110.

Linka 700991 je vedena ranním spojem z Třebechovic pod Orebem po objízdné trase přes Nepasice a Blešno, kde také obslouží zastávky.

Upozorňujeme cestující, že od 23.3. má dojít také k uzavírce Malšovy Lhoty, o dopravním opatření budete včas informováni.

Soubory ke stažení