Uzavírka Chlístovská - Chlístov ve dnech 6.5. - 30.6.2019

23. 7. 2019 Autor: Jana Šafářová

Z důvodu uzavírky ve Chlístově dojde ve výše uvedeném termínu k následujícím dopravním opatřením.

Dopravní opatření Chlístov a Val:

  • Ranní spoje před 6 hodinou jsou z Chlístova a Valu minimálně využívány, z tohoto důvodu jsou odkláněny přes Běstviny a Křovice bez náhrady.
  • Školní spoj - Val - děti ze zastávky Val,,horní mohou jet v 7:10, pro děti z Chlístova a Valu,,střed bude veden speciální spoj v 7:10 z Chlístova a 7:23 z Valu,,střed (příjezd do Dobrušky v 7:31). Z technologických důvodů nemůže jet spoj v dřívější časové poloze.
  • Dopolední spoj - je zaveden speciální spoj v 10:22 z Dobrušky do Chlístova a v 10:33 z Chlístova do Dobrušky.
  • Odpolední školní spoj 1- v 13:44 je veden speciální spoj z Dobrušky do Chlístova a v 13:55 zpět do Dobrušky. V úseku Dobruška - Chlístov prakticky kopíruje polohu stávajícího spoje.
  • Odpolední školní spoj 2 - v 15:25 je veden pravidelný spoj z Dobrušky, který po dobu uzavírky jede přes Val a Chlístov, zde se otočí a pokračuje přes Křovice, Běstviny a Spy do Nového Města nad Metují.
Uvšech spojů linky 640033 byla prověřována vytíženost spojů a poptávka po nástupech a výstupech cestujících ve Valu a ve Chlístově. Jsou nahrazeny spoje, kterými z každé obce jezdá pravidelně alespoň dva cestující + je veden dopolední spoj, aby byla zachována dopravní obslužnost Chlístova i v dopoledních hodinách, ačkoliv je poptávka minimální.

Obsluha Valu linkou IREDO 262 se nemění.

Dopravní opatření pro Křovice a Běstviny:

  • Po dobu uzavírky silnice Chlístovská - Chlístov linka IREDO 267 všemi spoji, které jedou v relaci Dobruška - Nové Město nad Metují, obsluhuje zastávky Dobruška,Běstviny a Dobruška,Křovice.
Dopravní opatření pro Spy:
  • Po dobu uzavírky silnice Chlístovská - Chlístov linka IREDO 267 staví spoji jedoucími z/do Nového Města nad Metují na přemístěné zastávce Nové Město nad Metují,Spy,Chlístovská (zastávka je umístěna ve stejných místech, kde byla při loňské uzavírce přemístěna zastávka Halínská).

Soubory ke stažení

  • 640033 (pdf, 13 kB, 4.5.2019)