Úplná uzavírka části silnice II/298 v Opočně ve dnech 04.08. - 05.08.2018

12. 6. 2019 Autor: Jana Šafářová

Z důvodu pořádání kulturní akce opočenská pouť PORCINKULE 2018 bude úplná uzavírka části silnice II/298 ve dnech 04.08. - 05.08.2018.

Po dobu konání kulturní akce nebude obsluhována zastávka Opočno,,nám. K zajištění základní základní dopravní obslužnosti bude sloužit v obou směrech náhradní zastávka v Nádražní ulici u prodejny nábytku Tichý.

Dále nebudou dočasně obsluhovány zastávky:

  • Dobruška,Grafitec
  • Opočno,hřbitov
Autobusová doprava bude využívat jako objízdnou trasu v obou směrech silnici č.304, od Jordánku směr Pohoří, dále III/30427 přes Pulice a II/309 v Dobrušce.

Autobusy, které dále pokračují na Hradec Králové přes České Meziříčí pojedou od křižovatky u Jordánku ulicí Na olivě a na křižovatce s ulicí Hradecká odbočí vlevo, po Hradecké ul. Do Nádražní ulice.

Autobusy jedoucí do Hradce Králové přes Třebechovice nad Orebem na křižovatce u Jordánku odbočí ihned vlevo do Nádražní ulice. Autobusy budou dále pokračovat na křižovatku s ulicí Hradecká u prodejny Vlasta, kde odbočí doprava a po ulici Hradecká budou pokračovat dále na Třebechovice pod Orebem.

Autobusy jedoucí od Hradce Královésměrem na Dobrušku přes České Meziříčí přijedou do Opočna na křižovatku u Jordánku, odbočí vpravo, budou pokračovat ulicí Na Olivě na křižovatku s ulicí Hradecká, kde odbočí vlevo, budou pokračovat ulicí Hradecká nahoru ke křižovatce s ul. Nádražní u prodejny Vlasta kde odbočí vlevo do ulice Nádražní. Odtud budou autobusy pokračovat směrem na Dobrušku, tj. na křižovatce u Jordánku odbočí doprava a pojedou směrem na Pohoří, přes Pulice do Dobrušky.

Autobusy jedoucí odHradce Královésměrem na Dobrušku přes Třebechovice pod Orebem přijedou do Opočna na křižovatku ulic Hradecká a Na Olivě budou pokračovat ulicí Hradecká nahoru ke křižovatce s ul. Nádražní u prodejny Vlasta, kde odbočí vlevo do ul Nádražní.

Autobusová linka 660261 dopravce Arriva Východní Čechy a.s., provozovna Svoboda nad Úpou - sobotní spoje od 6 hodiny ranní pojedou ze směru od Semechnic ze zastávky Opočno - koupaliště po II/298 směr Zárybnice (Dobruška)-za asistence Policie ČR dle dohody vlevo po místní komunikaci kolem železniční zastávky Opočno-Pulice-III/304 27 – II/304 a do zastávky Opočno - Nádražní, která pro linku 660261 pro sobotní spoje od 6:00 bude dne 4.8.2018 náhradní za zastávku Opočno-náměstí.