Mimořádná změna jízdních řádů vlaků od 01.07.2018

27. 6. 2018 Autor: Jana Šafářová

V neděli 1. července dojde k mimořádné změně železničního jízdního řádu na tratích 026 Starkoč – Náchod – Broumov a 047 Teplice nad Metují – Adršpach – Trutnov. Pro podporu turistického ruchu budou zavedeny nové vlaky, které posílí spojení do vyhledávané oblasti Broumovských stěn a Adršpašsko-teplických skal.

vlak

Nový vlak z Náchoda do Adršpachu

Každý pracovní den až do 27. září pojede nový spěšný vlak z Náchoda do Adršpachu, kam dorazí krátce po 9. hodině. Na své trase zastaví i ve Velkém Poříčí, Hronově, Polici nad Metují a Teplicích nad Metují.

  Příjezd Odjezd
Náchod   8:26
Velké Poříčí   8:34
Hronov 8:35 8:36
Police nad Metují 8:42 8:43
Teplice nad Metují 8:55 8:56
Teplice nad Metují město   8:59
Teplice nad Metují skály   9:03
Adršpach 9:08  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento vlak vhodně doplní nabídku spojení do oblasti Adršpašsko-teplických skal z Náchoda a díky autobusovému přípoji i z Nového Města nad Metují.

Vydejte se na výlet i v neděli

Nejen sobota, ale i neděle může být vhodným dnem na výlet. Na turistických trasách bude trochu volněji a třeba si svůj výlet více užijete. Využít můžete naše nové nedělní vlaky:

  • osobní vlak 25158 z Meziměstí (6:43) do Broumova (6:57)
  • spěšný vlak 1745 z Broumova (7:01) do Náchoda (7:59)
  • spěšný vlak 1742 z Náchoda (8:01) do Broumova (8:58)
  • spěšný vlak 1749 z Broumova (9:01) do Náchoda (9:59)
  • spěšný vlak 1750 z Náchoda (12:00) do Meziměstí (12:41)

Nově tak spojení mezi Náchodem a Broumovem bude zajištěno každou hodinu i v neděli.

Rozšíření provozu mezi Teplicemi nad Metují a Adršpachem

Na návazné trati z Teplic nad Metují do Adršpachu rozšiřujeme počet návazných vlaků, případně rozšiřujeme počet dní, kdy pojedou stávající vlaky:

  • osobní vlak 15772 Teplice nad Metují (8:33) - Adršpach (8:45) pojede nově i celé září, následně od října bude nově jezdit denně v úseku Teplice nad Metují - Teplice nad Metují město jako přípoj od vlaku z Broumova
  • osobní vlak 15113 Adršpach (9:12) - Teplice nad Metují (9:24) pojede nově i celé září, následně od října bude nově jezdit denně v úseku Teplice nad Metují město - Teplice nad Metují jako přípoj k vlaku do Náchoda a Broumova
  • osobní vlak 15780 Teplice nad Metují (10:33) - Teplice nad Metují (10:36) pojede nově až do Adršpachu (10:45), a to v pracovní dny během září
  • osobní vlak 15781 Teplice nad Metují město (11:21) - Teplice nad Metují (11:24) pojede nově už z Adršpachu (11:12), a to v pracovní dny během září
  • osobní vlak 15782 Teplice nad Metují (12:33) - Teplice nad Metují město (12:36) pojede nově až do Adršpachu (12:45), a to denně až do konce září
  • osobní vlak 15783 Teplice nad Metují město (13:21) - Teplice nad Metují (13:24) pojede nově už z Adršpachu (13:12), a to denně až do konce září
  • osobní vlak 15784 Teplice nad Metují (14:33) - Teplice nad Metují město (14:36) pojede nově až do Adršpachu (14:45), a to v pracovní dny během září
  • osobní vlak 15775 Adršpach (15:12) - Teplice nad Metují (15:24) pojede v úseku Adršpach - Teplice nad Metují město nově i v pracovní dny během září
  • osobní vlak 15776 Teplice nad Metují (16:33) - Adršpach (16:45) pojede v úseku Teplice nad Metují město - Adršpach nově i v pracovní dny během září
  • osobní vlak 15785 Teplice nad Metují město (17:21) - Teplice nad Metují (17:24) pojede nově už z Adršpachu, a to v pracovní dny během září

Nejvýhoděnjší spojení vyhledávejte na www.idos.cz.

Doufáme, že s připravenými změnami budete spokojeni. Případné připomínky a náměty k jízdním řádům můžete zasílat na adresu doprava@kr-kralovehradecky.cz.