Návrh železničního jízdního řádu 2017/2018 v Královéhradeckém kraji

12. 6. 2017 Autor: Jana Šafářová

Královéhradecký kraj předkládá obcím a cestujícím k připomínkování návrh železničního jízdního řádu 2017/2018 pro tratě v Královéhradeckém kraji.

V příloze naleznete návrhy jízdních řádů podle čísla tratí.

Možnost vznesení připomínek

S připomínkami k regionální vlakové dopravě (vlaky kategorií Os, Sp) se můžete obracet na zástupce obcí, kteří posoudí konkrétní požadavky a za obec se obrátí na odbor dopravy a silničního hospodářství Královéhradeckého kraje pomocí datové schránky nejpozději do 17. července 2017. Připomínky od zástupců obcí se budou posuzovat přednostně.

Další možností je zaslat připomínky na adresu Královéhradeckého kraje (KHK), Odboru dopravy a silničního hospodářství, Pivovarské nám. 1245, 500 03 Hradec Králové nebo e-mailem na adresu doprava@kr-kralovehradecky.cz.

Mapa železniční sítě Královéhradeckého kraje a okolí: