Skalní města Broumovska triumfovala v celorepublikové soutěži cestovního ruchu

22. 11. 2017 Autor: Jan Špelda

Velkým úspěchem v oblasti cestovního ruchu se může pyšnit lokalita Královéhradeckého kraje. Absolutním vítězem pátého ročníku soutěže o nejoblíbenější destinaci České republiky, kterou vyhlašuje agentura CzechTourism, se stala Skalní města Broumovska.

Tato lokalita vyhrála i v podkategorii Česko jede, která je určena všem milovníkům aktivní dovolené. Vítěz soutěže byl oznámen v rámci Fóra cestovního ruchu agentury CzechTourism v Táboře. Malebná krajina a celková rozmanitost této oblasti vybízí k různorodým aktivitám v průběhu vaší dovolené.

„Gratuluji k významnému ocenění, které jistě přispěje k propagaci cestovního ruchu v Královéhradeckém kraji. Práce všech subjektů v tomto odvětví je obdivuhodná,“ řekl radní pro oblast cestovního ruchu Pavel Hečko.