Realizace projektu CPP KHK II úspěšně pokračuje

20. 9. 2011 Autor: Lucie Hučíková

V současné době probíhají další významné aktivity v rámci projektu Cílená prezentace a propagace Královéhradeckého kraje jako celku II (CPP KHK II).

Kromě právě pokračujících statistických šetření, která mají zjistit zejména portfolio návštěvníků našeho kraje (I. etapa šetření bude ukončena v polovině září 2011), připravuje kraj významné prezentace v Německu, ve městě Chemnitz ve dnech 11. - 12. 11. a v Polsku, ve městě Wroclaw, ve dnech 18. - 20. 11. Obě dvě prezentace proběhnou v obchodních centrech, kam za den zavítá několik tisíc návštěvníků všech věkových skupin.

Začátkem prosince se zástupci informačních center můžou těšit na dvoudenní setkání, na kterém se dozví nejenom důležité informace z oblasti cestovního ruchu, ale budou zde mít i příležitost k diskuzi a k výměně cenných zkušeností a materiálů.

Další aktivity projektu se právě připravují a o jejich průběhu vás budeme postupně informovat. Více informací o plánovaných aktivitách naleznete v odkazu Projekty EU.

Regionální operační program

Investice