Prezentace Královéhradeckého kraje na slavnostech v Liberci

23. 6. 2015 Autor: Kateřina Vilímová

Královéhradecký kraj se dne 13.6.2015 prezentoval v rámci spolupráce s Libereckým krajem na Libereckém jarmarku a Krajských Libereckých slavnostech.

Bohatý program byl připraven na několika místech. Na náměstí Dr. Edvarda Beneše byl tradičně historický jarmark, sousední prostor mezi libereckou radnicí a Divadlem F. X. Šaldy byl obsazen stánky s regionálními produkty a podium s hudebníky a přilehlé okolí Nákupního centra plaza zaplnila prezentace turistických destinací, kde se prezentoval Královéhradecký kraj. Královéhradecký kraj nabízel své materiály, o které byl obrovský zájem. Konkrétní dotazy směřovaly do nejbližších destinací jako je Český ráj, dále pak Adršpašsko-Teplické skály, vojenské památky, ale také na Dvorskou ZOO a město Hradec Králové. Zájem byl zejména o aktivní turistiku (cyklistika) a výlety pro rodiny s dětmi.