Královéhradecký kraj se prezentoval v polském městě Opole

19. 5. 2015 Autor: Jan Špelda

Ve dnech 15.5. – 17.5.2015 se na hlavním náměstí v polském městě Opole konal mezinárodní veletrh cestovního ruchu Targi Turystyki, na kterém se prezentoval Královéhradecký kraj spolu s TVÚ Hradecko a TVÚ Orlické hory a Podorlicko.

Na stánku byly prezentovány nové krajské materiály - cyklomapy a brožury z jednotlivých oblastí. Dále tématické brožury o památkách Královéhradeckého kraje a další propagační materiály. Dále byli na prezentovány materiály TVÚ Hradecka a TVÚ Orlických hor a Podorlicka. Veškeré materiály byly prezentovány v polském jazyce. Zájem ze strany polských návštěvníků byl obrovský, zejména pak o cyklomapy. Díky pěknému počasí byl velký zájem polských návštěvníků o informace z Královéhradeckého kraje po celou dobu konání veletrhu.