Královéhradecký kraj prezentoval na Královéhradeckých krajských Dožínkách

24. 9. 2015 Autor: Jan Špelda

Ve dnech 18. a 19. září se Královéhradecký kraj prezentoval na Královéhradeckých krajských Dožínkách v Hradci Králové a to ve svém novém stánku.

Zájem o propagační materiály Královéhradeckého kraje byl obrovský. Nejvíce návštěvníci oceňovali cyklomapy. Dále pak měli zájem o nabídku pro rodiny s dětmi a o další tipy a atraktivity Královéhradeckého kraje.

Spolu s Královéhradeckým krajem své propagační materiály a regionální výrobky (trubičky, preclíky, keramiku, přírodní mýdla, medovinu nebo vánoční ozdoby) nabízelo Sdružení Podzvičinsko za oblast Podkrkonoší a Svazek měst a obcí Krkonoše za oblast Krkonoše.

Příští rok se budeme těšit na viděnou spolu s dalšími novinkami z Královéhradeckého kraje.