Ilustrační fotografie: Královéhradecký kraj Ilustrační fotografie: Jihočeský kraj
  1. Kancelář zastoupení krajů
  2. Výzvy k partnerství
  3. Zdravý životní styl díky fitness

Zdravý životní styl díky fitness

Publikováno: 30.4.2015 , Autor: kancelář Brusel

Název: Zdravý životní styl díky fitness

Stručný popis: Centro Sportivo Italiano (Italské sportovní centrum) hledá partnery pro spolupráci v rámci nadcházející výzvy Erasmus Plus pro sport.

Další informace: Cílem tohoto projektu je vytvoření evropské sítě subjektů působících ve sportovní oblasti a oblasti „neorganizovaných činností“, které jsou specifikovány v „Obecných zásadách EU o tělesné aktivitě“, zejména zaměřující se na zdravý životní styl vyplývající z fitness a sportování.

Určeno pro: Místní nebo regionální veřejné orgány; místní, regionální, národní sportovní sdružení; dobrovolné sdružení působící v oblasti sportu; organizace k propagaci hodnot a zásad pohybových aktivit; organizace působící v oblasti vzdělávání/odborné přípravy mladých lidí.

Deadline: 8. květen 2015

Kontakt: Mrs Irene Falocco, EU Policy expert

Tel: (+39) 0744 220853

E-mail address: eucalls@mindsrl.it

Mss Giulia De Santis, junior expert

Tel: (+39) 0744 220853

E-mail address: eupartners@mindsrl.it

Mrs Alessandra Pietrini, representative for C.S.I.

E-mail address: alessandra.pietrini@csi-net.it

Originální dokument ke stažení:

PDF    Zdravý životní styl díky fitness  (1MB)

Copyright © Královéhradecký kraj & Jihočeský kraj. Všechna práva vyhrazena.