Ilustrační fotografie: Královéhradecký kraj Ilustrační fotografie: Jihočeský kraj
  1. Kancelář zastoupení krajů
  2. Výzvy k partnerství
  3. Solidarita obchodního potravinového řetězce

Solidarita obchodního potravinového řetězce

PDF    Solidarita obchodního potravinového řetězce  (1MB)

Publikováno: 22.5.2015 , Autor: René Příhoda

Název: Solidarita obchodního potravinového řetězce
Stručný popis: Obec Bagheria, region Sicílie v Itálii, hledá partnera pro projekt Společenství. Jeho cílem je překonat zavedené modely dobrých životních podmínek a posun směrem k participačnímu modelu sociální integrace, prostřednictvím zapojení neziskových organizací, farností, charity, zemědělců a vlastníků půdy. Cílem projektu je obnovit neobdělávané části zemědělské půdy a zavést nový typ potravinového řetězce složeného ze společenského zahrnutí malých podniků a subjektů.

Další informace:
Určeno pro: Města (včetně jednoho vedoucího partnera), která trpí stejnými socio-ekonomickými podmínkami jako Bagheria, a která mají solidní zemědělskou tradici, včetně nejméně dvou měst z ekonomicky nedostatečně rozvinutých regionů.
Deadline: do 25. 5. 2015 vyjádřit zájem, do 16. června 2015 deadline

Kontakt: Giovanni Di Cristina

gianni.dicristina@gmail.com

Originální dokument ke stažení:

PDF    Solidarita obchodního potravinového řetězce  (1MB)

Copyright © Královéhradecký kraj & Jihočeský kraj. Všechna práva vyhrazena.