Ilustrační fotografie: Královéhradecký kraj Ilustrační fotografie: Jihočeský kraj
  1. Kancelář zastoupení krajů
  2. Výzvy k partnerství
  3. Projekt inovačních výměnných táborů

Projekt inovačních výměnných táborů

Publikováno: 9.12.2015 , Autor: Lukáš Šejvl

Název: Projekt inovačních výměnných táborů
Stručný popis: Švédské obce Älvdalen a Gagnef spolu s neziskovou organizací Ung företagsamhet Dalarna hledají evropské partnery ze dvou evropských obcí pro výměnný program určený studentům i učitelům v rámci tříletého projektu. Cílem projektu je rozvíjet a podporovat ve studentech základních škol podnikatelského ducha. Tento ambiciózní tříletý projekt nabízí účastníkům každý rok spolupráci na různých tématech. Navrhovaná témata i s časovým vymezením jsou: 2017 Trvale udržitelný rozvoj / Životní prostředí 2018 Technologie a IT 2019 Zdraví
Další informace: Inovační tábory: Studenti budou rozvíjet své dovednosti v tvořivosti, iniciativy a týmové spolupráce při práci na řešení reálných problémů a výzev pro skutečné společnosti či organizaci.
Semináře: Souběžně s inovačními tábory se učitelé sejdou, aby rozvíjeli své vědomosti v oblasti nadnárodního podnikatelského. Studenti i učitelé budou vedeni profesionálními trenéry a podnikateli zapojenými do výměny.
Rozsah: Počet a doba trvání výměny - 1 událost za rok trvající 4 dny (celkem 12 dnů).
Počet studentů za rok: 20 studentů z každého partnerského regionu nebo obce (maximum 80 celkem v každém táboře/rok).
Věk žáků: 13-14.
Počet učitelů za rok: 7 učitelů z každé partnerské obce (maximum 28 učitelů na workshop za rok).
Určeno pro: obce a školy se zkušenostmi v oblasti vzdělávání a podnikání
Deadline: 8. 1. 2016
Kontakt: Ebba Bjerkander
Policy and Project Officer
Direct +32 2 501 08 80
Gsm +32 495 79 13 92
Gsm +46 72 526 62 32
Central Sweden European Office
Rue du Luxembourg 3, 1000 Brussels
www.centralsweden.se
twitter: centralsweden
Originální dokument ke stažení:

PDF    Projekt inovačních výměnných táborů  (1MB)

Copyright © Královéhradecký kraj & Jihočeský kraj. Všechna práva vyhrazena.