Ilustrační fotografie: Královéhradecký kraj Ilustrační fotografie: Jihočeský kraj
  1. Kancelář zastoupení krajů
  2. Výzvy k partnerství
  3. Partner Search Erasmus+ z anglického města Oldham (pěstování surovin pro výrobu potravin)

Publikováno: 17.2.2015 , Autor: René Příhoda

Název: Partner Search Erasmus+ z anglického města Oldham (pěstování surovin pro výrobu potravin)
Stručný popis: Anglické město Oldham hledá partnery pro projekt v rámci programu Erasmus+ s názvem Europe´s Growing Ambassadors (zapojení komunit do zemědělského pěstování surovin pro výrobu potravin a zdravého životního stylu)
Další informace: Cílem projektu je rozvoj pracovních příležitostí a míst spojených s výrobou potravin, a tím posílit ekonomiku v oblasti potravin dané obce; zvýšení schopností, kvalifikace a podnikatelské činnosti v této oblasti; překonání překážek vstupu do aktivit spojených s pěstováním surovin pro výrobu potravin
Určeno pro: Místní samosprávy, které mají zájem o zapojení se do procesu výroby potravin, zemědělské školy
Deadline: nestanoven
Kontakt: Dave Catherall

Principal Officer, External Funding

Oldham Council, Civic Centre.

+44(0)161 770 5165

Dave.catherall@oldham.gov.uk

Originální dokument ke stažení:

PDF    Partner Search Erasmus+ z anglického města Oldham (pěstování surovin pro výrobu potravin)  (1MB)

Copyright © Královéhradecký kraj & Jihočeský kraj. Všechna práva vyhrazena.