Královéhradecký kraj

Úvodní stránkaKraj a volené orgányVýbory, komiseVýbory Zastupitelstva KH kraje

VÝBORY ZASTUPITELSTVA KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

Poslední aktualizace: 8.8.2016 8:53

Obsah



Výbor sociální

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Kalenda Otakar předseda
Dejmková Věra člen
Derner Vladimír člen
Čiháčková Blanka člen
Cholevová Liana člen
Křížová Jana člen
Lankašová Taťána člen
Maclová Anna člen
Plass Miloslav člen
Šárová Zdeňka člen
Vedlich Jindřich člen
Žďánský Petr člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Altman Jiří, Mgr. odbor sociálních věcí 495 817 328 jaltman@...

 

Výbor kontrolní

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Derner Vladimír předseda
Antl Miroslav člen
Kilevník Petr člen
Kubát Petr člen
Košťálová Jitka člen
Lesák Vladimír člen
Ondráček Zdeněk člen
Šárová Zdeňka člen
Urban Zdeněk člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Javůrková Lucie, Ing. odbor vnitra a krajský živnostenský úřad 495 817 363 ljavurkova@...

 

Výbor zdravotní

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Trpák Pavel předseda
Fialová Lenka člen
Fink Zdeněk člen
Hejhalová Eva člen
Hejzlar Jaromír člen
Pačesný Miloš člen
Kracíková Dana člen
Švábl Miroslav člen
Veselý Jiří člen
Voborník Leoš člen
Vodičková Ilona člen
Tichý Ladislav člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Nováková Soňa odbor kancelář hejtmana 495 817 474 snovakova@...

 

Výbor pro dopravu

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Vrabec František předseda
Čtvrtečka Jan člen
Derner Vladimír člen
Balcar Jan člen
Havrda Alois člen
Koiš Radek člen
Maček Milan člen
Muthsam Ivo člen
Šváb Marek člen
Šubr Pavel člen
Táborský Josef člen
Uchytil Miroslav člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Šandová Alena, Ing. odbor dopravy a silničního hospodářství 495 817 652 asandova@...

 

Výbor pro životní prostředí a zemědělství

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Puš Martin předseda
Brykner Ladislav člen
Fialová Lenka člen
Hůlek Jaroslav člen
Charvát Jaroslav člen
Chrtek Pavel člen
Ludvík Václav člen
Maloch Aleš člen
Moravec Petr člen
Pačesná Daniela člen
Pirner Jiří člen
Rezková Helena člen
Sedláček Radomír člen
Slodičák Marian člen
Zvára Jiří člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Loudová Ivana odbor životního prostředí a zemědělství 495 817 193 iloudova@...

 

Výbor pro sport, tělovýchovu a volnočasová aktivity

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Cogan Rudolf předseda
Balcárek Radek člen
Dušek Josef člen
Hečko Pavel člen
Hendrych Tomáš člen
Kříž Miroslav člen
Paur Martin člen
Pavlíček Miroslav člen
Škvařil František člen
Tylš Josef člen
Uchytil Miroslav člen
Unger Jaroslav člen
Vlasák Miroslav člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Záviský Tomáš, Mgr. odbor školství 495 817 257 tzavisky@...

 

Výbor pro kulturu a památkovou péči

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Kinský František předseda
Berdychová Martina člen
Besedová Denisa člen
Bílek Ladislav člen
Doležal Ivan člen
Gangur Jiří člen
Kalenda Otakar člen
Kollert Pavel člen
Rada Daniel člen
Staněk František člen
Šikula Rudolf člen
Školník Milan člen
Vodochodský Ivan člen
Vrabec František člen
Zahradník Zdeněk člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Janáčková Veronika odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací 495 817 255 vjanackova@...

 

Výbor pro regionální rozvoj a cestovní ruch

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Luska Petr předseda
Antl Miroslav člen
Gangur Jiří člen
Kubát Petr člen
Línek Jaroslav člen
Louda Pavel člen
Masáková Hana člen
Rázl František člen
Sobotka Jan člen
Součková Miroslava člen
Trpák Pavel člen
Vlasák Miroslav člen
Vodochodský Ivan člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Fodorová Renata odbor regionálního rozvoje, grantů a dotací 495 817 171 rfodorova@...

 

Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Franc Jiří předseda
Blažej Vladimír člen
Borovičková Lenka člen
Dušek Josef člen
Káňa Pavel člen
Kmoch Petr člen
Kraus Zdeněk člen
Maclová Anna člen
Orel Bohumil člen
Panny Luboš člen
Říha Jiří člen
Svoboda Aleš člen
Škoda Pavel člen
Štěpán Jiří člen
Vávra Michal člen
Žatečková Hana člen
Žižková Věra člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Smejkalová Jindřiška, Mgr. odbor školství 495 817 462 jsmejkalova@...

 

Výbor finanční

zápisy z jednání

příjmení, jméno 
Kebus Petr předseda
Bém Jan člen
Cabicar Aleš člen
Franc Jiří člen
Maček Milan člen
Lochman Petr člen
Orgoníková Lucie člen
Pastorčák Milan člen
Puš Martin člen
Skřítecká Ivana člen
Svatý Lubomír člen
Špičák Jaroslav člen
Veselý Jiří člen

Tajemník:

příjmení, jméno, titul odbor telefon e-mail
Satrapová Aneta, Bc. odbor ekonomický 495 817 496 asatrapova@...