Známe knihovnice roku Královéhradeckého kraje

5. 11. 2015

4. listopadu se ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové předávaly ceny nejlepším knihovnicím našeho regionu. V mnoha případech se jednalo o ty, které zasvětily život knihovnické činnosti a práci pro veřejnost a mládež. Kromě samotného oceňování navštívila knihovnu také spisovatelka Martina Bittnerová s přednáškou o své nové knize. O doprovodný program se postaral fenomenální hudebník, skladatel a královéhradecký jazzman Martin Brunner. Ceny nominovaným knihovnicím předávala za Královéhradecký kraj Ivana Kudrnáčová, vedoucí oddělení regionálního rozvoje, grantů a dotací. Kromě fotografií z ceremoniálu najdete v příloze také medailonky knihovnic.

Knihovnice Královéhradeckého kraje roku 2015

Kategorie Knihovnice malé veřejné knihovny

Hana Šanderová, Obecní knihovna Všestary

Jitka Šidáková, Místní knihovna Sobčice