Startuje 10.ročník soutěže ŽENA REGIONU. Nominujte svoji favoritku

8. 4. 2019

Máte kamarádku, maminku, sestru, kolegyni v práci nebo znáte ženu, která svůj volný čas věnuje pomoci ostatním, aktivně se podílí na veřejném životě či dosahuje jedinečných výsledků v práci a přitom zvládá tyto aktivity skloubit s péčí o rodinu? Tak neváhejte a tuto ženu nominujte do 10. ročníku celostátního projektu Žena regionu. Dokažte, že její obětavost a práce má skutečně smysl. Přihlašování je již spuštěno.

O titul ŽENA REGIONU se mohou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v jedné ze 4 následujících kategorií:

· podnikání, politika a veřejná správa,

· vzdělávání, věda a výzkum,

· zdravotnictví a charitativní činnost,

· umění, kultura a sport.

Soutěž ŽENA REGIONU oceňuje úsilí výjimečných žen, zviditelní jejich smysluplnou práci a aktivity. Ukáže, že každý region má mnoho neobyčejných žen, které mnohdy nejen pracovní ale i volný čas obětují pro ostatní.

Jak se zapojíte do soutěže ŽENA REGIONU?

Své favoritky můžete nominovat do 14. června 2019 vyplněním formuláře online na webových stránkách http://www.zenaregionu.cz/nominovat . Zde i najdete další informace o této soutěži.