Věnujete se inovativním projektům? Buďte inspirací našeho kraje

8. 11. 2019 Autor: Jiří Klemt

Připravujete nebo jste již uskutečnili zajímavý projekt s prvky chytrých řešení a chcete se s námi podělit o příklad dobré praxe? Pokud ano, přihlaste svůj projekt do soutěže Buďte inspirací, jejímž pořadatelem je Regionální stálá konference Královéhradeckého kraje. Přihlášky můžete zasílat až do 31. ledna 2020.

Věnujete se inovativním projektům? Buďte inspirací našeho kraje

„Cílem soutěže je v rámci partnerství Regionální stálé konference ocenit regionální aktéry v Královéhradeckém kraji, kteří přispívají svými inovativními projekty k rozvoji Chytrého regionu Královéhradeckého kraje a zatraktivnění jeho území, které vede ke zvýšení kvality života všech občanů,“ řekl hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán.

Soutěžit lze ve čtyřech kategoriích:

Kategorie A: Inspirace pro Chytrý region Královéhradeckého kraje

Do této kategorie se hlásí obce, města, místní akční skupiny, dobrovolné svazky obcí se sídlem na území Královéhradeckého kraje a organizace zřizované obcemi z Královéhradeckého kraje.

Kategorie B: Leader pro Chytrý venkov Královéhradeckého kraje

Soutěžícími jsou předkladatelé projektů integrovaných nástrojů do výzev MAS v Královéhradeckém kraji.

Kategorie C: Smart projekt Hradecko-pardubické aglomerace za Královéhradecký kraj

V této kategorii soutěží autoři projektů s rozhodnutím Řídicího výboru ITI Hradecko-pardubické aglomerace s místem realizace projektu na území Královéhradeckého kraje.

Kategorie D: Investičně atraktivní obec, město Královéhradeckého kraje

Mezi soutěžícími v této kategorii jsou obce a města z Královéhradeckého kraje.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Případné dotazy k soutěži zasílejte na adresu chytryregion@chytryregion.cz.