Speciální portál představuje možnosti čerpání evropských fondů

8. 1. 2021

České regiony díky členství České republiky v Evropské unii čerpají miliony korun z evropských fondů na důležité investice, které zlepšují kvalitu života jejich občanů. Jak se daří Královéhradeckému kraji fondy využívat a jak se připravuje na nové dotační období 2021 - 2027?

Speciální portál představuje možnosti čerpání evropských fondů

Příklady dobré praxe podpory investic, cestovního ruchu či kultury přináší portál www.euractiv.cz. Na něm lze najít také informace o čerpání evropských prostředků na další programovací období

Special report vyšel v rámci projektu Proměny českých regionů, který společně realizují EURACTIV.cz a vydavatelství Economia s podporou Evropské komise.

Královéhradecký kraj získal v rámci předchozího programovacího období v letech 2014 - 2020 více jak 25,7 miliardy korun z evropských prostředků za zhruba 5 tisíc uskutečněných projektů.