Rekonstrukce silnice Jičín-Železnice pokračuje, změnila se objízdná trasa z centra města

18. 10. 2016

První etapa rekonstrukce frekventované silnice č. II/286 vedoucí z Jičína na Železnici je v polovině. Hotová je již část kruhového objezdu v lipách a jeden jízdní pruh v ulici Revoluční. Upozorňujeme řidiče, že došlo ke změně objízdné trasy z centra města směrem na Valdice.

Objízdná trasa již nevede ulicí Bolzanova kolem jičínské nemocnice, ale je možné jet klasicky ulicí Jiráskova a Havlíčkova a projet novou polovinou kruhového objezdu. V opačném směru od Valdic se dále jezdí provizorní komunikací v lokalitě Kasárna a Bolzanovou ulicí kolem nemocnice. Sledujte prosím dopravní značení. Práce mají být hotovy 6. listopadu.

Zdroj: MU Jičín

Magdaléna Doležalová