Regionální stálá konference představí dotační programy v novém období

13. 10. 2021

Regionální stálá konference, Královéhradecký kraj a Centrum investic, rozvoje a inovací zvou na 7. ročník regionálních setkání v každém okrese Královéhradeckého kraje.

Regionální stálá konference představí dotační programy v novém období

„Tato setkání v regionu se stala již tradicí. Touto formou chceme starostům malých obcí usnadnit přístup k informacím a zvýšit tak povědomí o možnostech čerpání dotačních prostředků. Zejména u nejmenších obcí je to jedna z mála možností, jak zajistit jejich další rozvoj, díky kterému lze zamezit stěhování obyvatel do velkých měst a udržet tak kvalitu života na venkově,“ řekl radní pro oblast regionálního rozvoje, grantů a dotací Adam Valenta.

V letošním roce začíná nové programové období 2021+, na které se připravují obce i regiony. Témata k diskuzi budou:

Dotace Královéhradeckého kraje

Program obnovy venkova KHK

Obchůdek 2021+, kotlíkové dotace

Nové online nástroje pro obce

Dotační příležitosti EU a ČR

Místní akční skupiny 2021+

Zahájení každého setkání je ve 14 hodin s předpokládaným koncem v 17 hodin. Prezence účastníků je vždy od 13:30 hodin.

Termíny setkání

Jičínsko

19. 10. Obec Volanice (hospoda u Špejcharu, Volanice 9)

Trutnovsko

20. 10. Město Úpice (zasedací místnost MAS KJH, Regnerova 143)

Náchodsko

26. 10. Obec Vysokov (komunitní centrum, Vysokov 108

Rychnovsko

2. 11. Obec Bystré (obecní hospoda, Bystré 30)

Hradecko

4. 11. Obec Osice (hasičská zbrojnice, Osice 118)

Registraci s potvrzením termínu a místa konání proveďte nejpozději týden před konáním akce zde.