Úvodní stránkaKraj a volené orgányTiskové centrumAktuality

Příležitost pro region: Co nového po roce 2020?

Poslední aktualizace: 11. 9. 2017

Královéhradecký kraj, Regionální stálá konference a Centrum investic, rozvoje a inovací pořádají již 4. ročník celokrajské konference z cyklu Příležitosti pro region. Letošní ročník představí perspektivy regionálního rozvoje v ČR a nabídne přehled zajímavých témat, která se pro obce chystají v následujících letech. Účastníci se dozví o nových národních a krajských dotačních titulech pro obce, zazní novinky z vyjednávání pozice ČR v novém období EU 21+, bude se diskutovat nad potřebami venkova a MAS či prioritách regionální politiky Královéhradeckého kraje.

Bezplatná konference se uskuteční dne 11. října 2017 v hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové. Zahájení je v 9:30, předpokládaný konec konference je ve 14:00. Bližší informace včetně možné registrace naleznete na stránkách CIRI nebo v přiložené pozvánce či programu.

Příležitost pro region: Co nového po roce 2020?

Autor: Dan Lechmann

Program konference pdf 90 kB 11.9.2017