Přijďte na Pivovarské náměstí uvítat jaro

15. 3. 2018

Komise pro lidská práva Rady Královéhradeckého kraje pořádá v pátek 23. Března od 10:30 do 14:00 na Pivovarském náměstí v Hradci králové Vítání jara. Malí i velcí návštěvníci tu mohou zhlédnout ukázky řemesel, uplést si pomlázku nebo zkusit králičí hop.

Přijďte na Pivovarské náměstí uvítat jaro

Přijďte si užít velikonoční atmosféru, zhlédnout ukázku řemesel a třeba i uplést pomlázku i nakoupit velikonoční dekorace a dobroty, které pro vás připravili studenti středních škol v Královéhradeckém kraji.

Pro ty nejmenší je připravena expozice drobného domácího zvířectva a „králičí hop”.

Ve foyer F. Ulricha (sálu zastupitelstva) v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje budou vystaveny obrázky s velikonoční tématikou, které nakreslily děti základních škol.