Krajské kolo soutěže Zlatý erb 2016 zná své finalisty

29. 2. 2016

O nejlepší internetové stránky či elektronickou službu tradičně soutěží místní samosprávy od roku 1999. I letos soutěž začala svými krajskými koly, organizátoři v těchto dnech zveřejnili finalisty v Královéhradeckém kraji.

Vyhlášení výsledků krajského kola osmnáctého ročníku Zlatý erb se bude konat za účasti hejtmana kraje ve čtvrtek 3. března od 10:00 v sále Albrechta z Valdštejna v budově Krajského úřadu Královéhradeckého kraje (Regiocentrum Nový pivovar, Hradec Králové).

Finalisté krajského kola (abecedně)

• Broumov
  • Dvůr Králové nad Labem
  • Hradec Králové
  • Lodín
  • Lovčice
  • Nový Hrádek
  • Podbřezí
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Vrchlabí
Logo soutěže Zlatý erb

Vítězové jednotlivých kategorií postoupí do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS dne 4. 4. 2016 v Hradci Králové.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty budou zveřejněny po slavnostním ceremoniálu na stránkách soutěže zlatyerb.obce.cz v sekci krajského kola.

Ceny vítězům věnují partneři krajského kola

AGCOM logo GIST logo
AG COM, Smiřice GIST, s.r.o., Hradec Králové