Hledá se značka pro celý kraj

1. 12. 2017

Zviditelnit Královéhradecký kraj nejen v očích turistů, ale také mezi investory, odbornou i širokou veřejností pomůže společná marketingová značka pro oblast vědy, výzkumu a inovací. Ve středu dopoledne se ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové konalo ustavující setkání Platformy regionální inovační značky. Přednášející zde seznámili s marketingovými strategiemi a scénáři pro možný vznik krajské sdílené značky.

"V současném světě spolu jednotlivé regiony soupeří o prostředky investorů či o přísun kvalifikované pracovní síly. Chceme-li uspět, musíme být schopní se adaptovat na měnící se podmínky a nezaostávat v inovacích. Sdílená krajská značka nám pomůže prezentovat to nejlepší, co můžeme jako kraj nabídnout," řekl radní Pavel Hečko, který je aktivním účastníkem této platformy.

Hledá se značka pro celý kraj