Do práce na kole opět v květnu i v Královéhradeckém kraji

23. 3. 2018

Blíží se 8. ročník soutěže „Do práce na kole“ a my se již po několikáté v Hradci Králové a dalších městech Královéhradeckého kraje zapojíme do této celorepublikové soutěže. Rádi bychom k ní opět přizvali i Vás.

Soutěž má za cíl hravou formou motivovat k dopravování se do zaměstnání během května co nejčastěji na kole, nebo jakoukoli jinou formou bezmotorové dopravy včetně běhu a chůze, a udělali tak něco nejen pro svoje zdraví a kondici, ale i pro čistší životní prostředí města.

Do práce na kole je především týmová soutěž pro družstva čítající 2 - 5 členů, nicméně z jedné firmy může být neomezené množství týmů. Zapojit se však může i jednotlivec.

Do posledního ročníku se přihlásilo téměř 12 800 účastníků z 1 958 firem a institucí, přičemž nejpilnější byli Krnované.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí se registrovat na stránkách www.dopracenakole.cz. Každý účastník soutěže se musí přihlásit sám a příjem přihlášek končí na konci dubna.